Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMass Effect: Infiltrator: vesmírné dobrodružství jako řemen!

Mass Effect: Infiltrator: vesmírné dobrodružství jako řemen!

Z internetového obchodu Play si již můžete stáhnout akční pecku Mass Effect: Infiltrator, která nabízí podobně hutnou atmosféru,  jako starší Dead Space. Už na první pohled je patrné, že tohle vesmírné dobrodružství se řadí mezi hry s nejlepší grafikou pro Android.

Hrát budete za Randalla Ezna, agenta tajné organizace Cerberus, který musí sbírat informace o pokusech, jejichž cílem je zdařilé kombinování lidských a mimozemských technologií.

Po grafické stránce patří hra k naprosté špičce: textury jsou detailní, neméně propracované jsou i zvukové efekty a hudební doprovod. Ten správný říz tomu všemu pak dodává hutný příběh.

Za Mass Effect: Infiltrator zaplatíte necelých 137 korun. Po instalaci hry budete vyzváni ke stažení dodatečných souborů o velikosti 450 MB. Ano, tato hra je masivní, stejně jako zážitek, který při jejím hraní zažijete.

Mass Effect: Infiltrator vyšel také pro iOS. Verzi pro iPhone a iPad stahujte odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Zrovna dnes je ve slevě za 2,39?, tak jsem si udělal radost 🙂
    Každopádně se mi to líbí, graficky to vypadá na novém iPadu krásně, hudba bych řekl, že je stejná jako na PC verzi a hratelnost povedená.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře