Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMapy v iOS 6 jsou mizerné, konečně přiznal chybu Apple. Zákazníkům se...

Mapy v iOS 6 jsou mizerné, konečně přiznal chybu Apple. Zákazníkům se omluvil Tim Cook

Společnost Apple se prostřednictvím svého generálního ředitele omluvila za nepovedené mapy v iOS 6. Mapové podklady nové aplikace jsou špatné, ani zdaleka nedosahují kvalit oblíbených Map Google a uživatelé z celého světa si stěžují na chyby. Šikovné PR nebo realistické zhodnocení situace? Ze strany Applu v každém případě něco nevídaného a nečekaného.

Za éry Steva Jobse by se zřejmě nestalo, aby se Apple uživatelům omluvil. Pod taktovkou Tima Cooka ukázal ale svou lidskou tvář. Prohlášení adresované uživatelům najdete na oficiálních stránkách.

Nepřehlédněte:

?V Apple se snažíme, aby naše produkty byly světové kvality, které přináší našim zákazníkům nejlepší zkušenosti. S novými mapami, které jsme přinesli minulý týden, jsme nesplnili svůj závazek. Je nám velice líto frustrace, kterou to způsobilo našim zákazníkům a děláme vše, co je v našich silách, aby byly mapy lepší,? napsal.

Cook mimo jiné také zákazníkům doporučil vyzkoušet alternativní řešení včetně map od Googlu, které jsou přístupné prostřednictvím webového prohlížeče Safari. Čeští uživatelé mohou používat aplikaci Mapy.cz od společnosti Seznam. Stahovat ji mohou z tohoto odkazu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře