Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMapy Here jsou dostupné v Google Play, verze pro iOS přijde začátkem...

Mapy Here jsou dostupné v Google Play, verze pro iOS přijde začátkem příštího roku

Bezplatné navigační služby finské společnosti Nokia  jsou nyní dostupné i skrze Google Play. Společnost to oznámila na svém blogu, odkud majitelé Androidu museli mapy Here stahovat dříve. 

Výhody zařazení aplikace Here do obchodu Google Play jsou zřejmé. Zájemci si navigaci do svého smartphonu pohodlněji stáhnou a bez problémů ji mohou i kdykoliv aktualizovat.

Aplikace Here, stejně jako i stránka Here.com, se dočkala několika vylepšení včetně pozměněného vzhledu. Nějakých těch změn se však ještě dočkáme, neboť aplikace je ve fázi beta.

Aplikace Here nabízí mapy přibližně 200 států, přičemž hlasová navigace je dostupná v rovných 118 zemích. Ve 40 zemích pak tato aplikace umí do navigace zahrnout také dopravní informace a samozřejmostí je i možnost hledání objížděk placených úseků. Zdaleka největším lákadlem Here je však možnost stáhnout si mapy i pro off-line režim. Uživatelé tak nejsou závislí na kvalitě internetového připojení.

Jelikož Nokia se svou aplikací zaznamenala velký úspěch, rozhodla se aplikaci Here rozšířit i na platformu iOS. Majitelé zařízení od Applu se prý Here dočkají už v roce 2015.

nokia-here-maps-apk-download

[appbox googleplay com.here.app.maps]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře