Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyManželé z Číny zemřeli při záchraně smartphonu z latríny

Manželé z Číny zemřeli při záchraně smartphonu z latríny

Někteří lidé pro svůj mobilní telefon udělají cokoli. Dokazuje to neuvěřitelný příběh z Číny, kde při záchraně smartphonu, který spadl do latríny, zemřeli dva lidé a tři museli být ošetřeni v nemocnici.

Vše začalo tím, že jedna nešikovná 22letá žena z provincie Henan upustila omylem mobilní telefon (za cca 320 dolarů, v přepočtu 6 400 Kč) do latríny (na čínském venkově toaletu představuje hluboká díra plná zapáchajících věcí). Když její manžel zjistil, co se přihodilo, rozhodl se do latríny vlézt, aby mobil zachránil, jenže se nadýchal výparů a omdlel.

Jak mobil, tak manžela se poté pokusila zachránit manželka, tedy osoba, která vše zavinila, ale po krátkém pobytu v díře také z nesnesitelného zápachu omdlela. Pak přišel na řadu tchán a dva sousedé, kteří se v přírodním WC sice také zasekli, ale už neomdleli. Všechny poté od jisté smrti zachránilo dalších šest sousedů, kteří je pomocí provazu dostali ven.

Zatímco tchán a sousedé pobyt v latríně přežili, manželům se záchrana smartphonu stala osudnou. Oba zemřeli během pětihodinového čekání na vyšetření v nemocnici. Když je z díry vytáhli, měli prý ještě puls…

cinan

Zdroj: 1 2
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Správně to ma svetaplikaci, husband je v prekladu manzel, nikoliv syn.

  2. všichni to maj blbě … nejdřív manžel, pak jeho matka, pak manželka a pak další …. a zemřel manžel a jeho matka …

  3. Jaja: ano 22 leta matka a dospělý syn? stačí trochu přemýšlet =)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře