Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMalebná česká hra Machinarium dostala update. Teď už ji možná dohrajete

Malebná česká hra Machinarium dostala update. Teď už ji možná dohrajete

Vizuálně skvostná adventura, v níž se jako malý robot protloukáte světem, ve kterém na vás číhá nebezpečí na každém kroku, je od poloviny března dostupná i pro Windows Phone 8. Protože první verze hry obsahovala poměrně dost chyb, které znemožňovaly její dohrání, došlo nyní k vydání aktualizace.

Machinarium je 2D adventura z prostředí robotického světa. Hlavním hrdinou je robůtek Josef, který se vydává do města Machinarium, kde to však nebude mít zrovna lehké.

Hra je dostupná momentálně pro všechny tři nejrozšířenější mobilní platformy. Stáhnout si ji můžete do přístrojů s Androidem, iOS a Windows Phone 8.

Za několik týdnů Machinarium zavítá také na systémy Windows 8 a Windows RT, kde nabídne hráčům detailnější grafiku a upravené dotykové ovládání, oznámili to vývojáři ze studia Amanita Design.

[appbox windowsphone 8c574a5d-d0d4-4383-8fa5-bb13452af643]

[appbox appstore id459189186]

[appbox googleplay air.net.machinarium.Machinarium.GP&hl=cs]

mach

 Zdroj: WPCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. „Za několik týdnů Machinarium zavítá také na systémy Windows 8 a Windows RT, kde nabídne hráčům detailnější grafiku a upravené dotykové ovládání, oznámili to vývojáři ze studia Amanita Design.“

    … vida, a ja doted zil v domneni ze jsem to na Win 8 hral uz pred dvema roky 😀

    • To je jasné, jenže verze pro Windows 7 nepodporovala dotykové ovládání 🙂 Proto se také v článku píše pro Windows 8, nikoli pro Windows (bez určení verze). Pěkný den. 🙂

  2. Ve druháku na střední jsem to dohrál během pár dní 🙂 je to záseková hra plná pěkných animací

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře