Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyMajitelé telefonu Nexus 5 nemohou používat fotoaparát, kvůli Androidu 5.1 Lollipop

Majitelé telefonu Nexus 5 nemohou používat fotoaparát, kvůli Androidu 5.1 Lollipop

Někteří majitelé Nexu 5 hlásí po aktualizaci na Android 5.1 Lollipop problémy. Softwarový update jim měl znemožnit používat fotoaparát. Aplikace údajně po spuštění okamžitě spadne. Pomůže až restart telefonu. Po čase se problém ale opět dostaví.

Podle dostupných informací aplikace fotoaparátu padá hlavně ve chvíli, kdy ji potřebují využít aplikace třetích stran, jako například Twitter, Snapchat, Facebook či Instagram. Časté uzavírání fotoaparátu však bylo zaznamenáno i tehdy, kdy byl spuštěn přímo z plochy přes vlastní ikonku.

Doufejme, že Google na stížnosti uživatelů zareaguje co nejdříve. Přeci jen, fotoaparát v chytrých telefonech dnes využívá většina uživatelů.

Nexus 5Zdroj: PA

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. nexu??? To jako vážně? Je mi jasné, že chcete mít všechno po gramatické stránce bez chybné.. Ale zamyslete se nad tím jak to zní..

  2. Nexusu je paskvil, správný tvar je Nexu, ze ti to zní divné je tvá věc. Za me ma autor palec nahoru!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře