Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyMajitelé headsetu Samsung Odyssey mohou získat dva měsíce předplatného ve službě Infinity...

Majitelé headsetu Samsung Odyssey mohou získat dva měsíce předplatného ve službě Infinity zdarma

Společnost HTC dnes oznámila, že všichni majitelé headsetů Samsung Odyssey mohou získat dva měsíce předplatného ve službě Viveport Infinity zdarma. Získají tak okamžitě knihovnu čítající více než 600 titulů, ve které nechybí hry a kreativní aplikace pro virtuální realitu. Mimo to je jistě potěší také zpřístupnění prémiového obsahu ve službě Viveport Video a slevy na hry, které do předplatného nespadají. Služba navíc měsíčně vydává i kupony pro bezplatné stažení vybraných placených titulů.

Dva měsíce předplatného zdarma si v termínu od 18. září až do konce roku mohou aktivovat nejen noví zákazníci, ale i stávající uživatelé Samsung Odyssey a Odyssey+. Další informace a návod pro uplatnění speciální nabídky naleznete v následujícím průvodci.

Služba Viveport Infinity je běžně dostupná za 399 Kč měsíčně. Za roční předplatné zákazníci zaplatí 2 999 Kč. Fanoušci virtuální reality po zaplacení cenově přijatelného poplatku získají přístup ke stovkám VR aplikací, mezi nimiž nechybí hity jako Ninja Legends, Fisherman’s Tale a Angry Birds VR. Každý měsíc navíc přibývají nové tituly.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře