Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyMagická adventura Syberia dorazila do obchodu Apple App Store

Magická adventura Syberia dorazila do obchodu Apple App Store

Syberia, typická point-and-click adventura od výtvarníka a kreslíře Benoît Sokala, vydaná v roce 2002, je dostupná pro zařízení se systémem iOS. Hru si mohou stáhnout zatím jen uživatelé v Kanadě, během několika příštích hodin však bude dostupná i v dalších regionech.

Hlavní hrdinkou Syberie je mladá právnička Kate Walker z New Yorku, která dostala za úkol zastupovat firmu Marson & Lormont při podpisu smlouvy o prodeji továrny na hračky.

Slavný závod se nachází v malé malebné vesničce ve francouzských Alpách. Kate se po příjezdu na místo ale dozvídá, že majitelka továrny nečekaně zemřela.

A její život se obrácí pomalu vzhůru nohama. Aby našla jediného dědice, Hanse, a mohla celý obchod dokončit, musí se vydat na Sibiř.

iOS verzi zábavné hry vývojáři ze studia Big Fish Games, kteří si předělávku vzali na starost, rozdělili na tři části. Zatím je dostupný pouze první díl. Zbylé vydají v dalších týdnech či možná měsících.

Hra byla optimalizována pro ovládání na dotykových panelech a ano, obsahuje také kompletně dabing.

SiberiaZdroj: PocketGamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře