Lupič vystřelil na policistu. Kulku zastavil telefon Nokia Lumia 520


Lupič vystřelil na policistu. Kulku zastavil telefon Nokia Lumia 520

Mobilní telefon v kapse u kalhot zachránil život příslušníkovi vojenské policie z brazilského města Araraquara. Zastavil totiž kulku, kterou po něm vystřelili zloději, kteří se vloupali do domu jeho rodičů, napsal server Globo.

Služba policistům nikdy nekončí. Své o tom ví mladý strážce zákona z Brazílie, který šel po službě navštívit svoje rodiče. Aniž by však cokoli tušil, jejich dům v tu dobu prohledávali ozbrojení lupiči, kteří je drželi jako rukojmí.

Jak se policista přiblížil na dohled a zloději uviděli jeho uniformu, začali po něm pálit. První kulka skončila v bráně sousedů, druhá jej pak zasáhla do kapsy u kalhot. Od vážného zranění, které mohlo skončit smrtí, jej zachránil mobilní telefon Nokia Lumia 520, který střelu zastavil.

Zloději, kterým se nakonec bohužel podařilo uprchnout, si odnesli peníze, šperky, hodinky a další cennosti. Štastný policista se nechal slyšet, že od této chvíle bude velkým fanouškem telefonů Nokia až do konce svého života.

NOK

 Zdroj: PhoenArena

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (12)


 1. jsemgogo

  Klikar 🙂

 2. evzen

  Do konce života asi né když Nokiu kupuje Micro$oft 😀

  • Pjótr

   to neznamená, že nebude moct kupovat nokii..

 3. albru123

  Pěkný promo

 4. Ppopp

  To Evzen : Microsoft už dávno vlastní nokii teď se jenom mění jméno.

 5. pishingeR

  Vedle jak ta jedle, odkúpenie Nokie bolo uskutočnené 25.4.2014, čo je nedávno a to, meno sa najbližších pár rokov nebude, práva na použitie značky „Nokia“ má Microsoft na 10 rokov.

  • Michal Pícha

   Zajímavý že sám Elop říká, že Nokia jako značka dlouho nevydrží…

 6. Erik Bročko

  Hell yeah! 😀 Ešteže mám Lumiu 520. Problém je, že nevydržala ani pád z jedného metra, nechcem vidieť, čo by s ňou urobila guľka 😀

  • Pjótr

   mě 820 spadla X krát a kromě toho, že odletěl kryt s baterkou se nikdy nic nestalo. Asi máš špatný odhad na výšku a nebo náchylnější kus 😀

 7. lukáš

  Ja si myslim ze je to trochu nafouklé. Podle obrazku by po prustrelu mely zusat v telefonu viditelne stopa zasahu. Je divne ze body na popraskanem displeji jsou mnohocetne. Nechci tomu moc verit. Ale reklama na ExNokii fajn 🙂

  • Johny

   Kdyby měl lupiš pořádnou zbraň, tak mu to vezme s mobilem i nohu :D, ale měl štěstí spíš, že lupiš měl slabou zbraň

 8. Johny

  😀 by mě zajímalo co to bylo za náboj a za zbraň pokud to zastaví mobil, tak by to rozhodně nebylo smrtelné(neprošlo by to ani skz)… jenom by byl prostě postřelenej a toť vše…Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.