Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyLogitech StreamCam má být ideální web kamera pro tvůrce obsahu

Logitech StreamCam má být ideální web kamera pro tvůrce obsahu

Společnost Logitech dnes představila novou webovou kameru StreamCam určenou speciálně pro streamery a tvůrce obsahu. Novinka nabízí video s rozlišením Full HD při 60 snímcích za sekundu, rozhraní USB-C a flexibilní montáž.

Dle výrobce přednosti StreamCam vyniknou zejména při použití s programem Logitech Capture. Capture umožňuje využívat funkce StreamCam, které automatizují expozici, orámování a stabilizaci obrazu, takže se uživatelé mohou plně soustředit na vytváření co nejlepšího obsahu. „Kamera StreamCam vychází vstříc potřebám dnešních tvůrců obsahu a usnadňuje lidem sdílení jejich zájmů a zážitků s celým světem,“ řekla Delphine Donne-Crock, generální ředitelka společnosti Logitech pro oblast kreativity a produktivity.

Kamera StreamCam používaná s programem Logitech Capture nabízí mnoho funkcí, například:

– Rozpoznávání obličeje pro automatické zaostřování a expozici
– Inteligentní orámování s podporou AI
– Stabilizaci obrazu
– Svislé Full HD video, ideální pro prohlížení příspěvků na Instagramu a Facebooku na mobilním telefonu.
– Nastavení stereo/dual-mono zvuku pro nahrávání podle vašich preferencí.
– StreamCam je podporována také v aplikacích XSplit a Open Broadcaster Software (OBS).

Cena a dostupnost

Kamera Logitech StreamCam v bílém nebo tmavošedém provedení bude k dostání v České republice od dubna letošního roku za doporučenou cenu 3 975‬ Kč.
Spolu s uvedením StreamCam na trh bude vydána aktualizovaná verze programu Logitech Capture pro stávající zákazníky s přidanou podporou beta verze pro macOS. Nová verze nabídne tmavý režim, vylepšené scénické efekty, živé překrytí obrazu textem a další funkce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře