Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLogitech AnyAngle: Šikovné pouzdro se stojánkem pro iPad

Logitech AnyAngle: Šikovné pouzdro se stojánkem pro iPad

Společnost Logitech představila nejnovější přírůstek do své nabídky produktů pro tablety – ochranné pouzdro se stojánkem AnyAngle, jenž v jakémkoli úhlu podepře váš iPad Air 2 a všechny modely řady iPad mini.

„Je fascinující sledovat, jak lidé změnili způsoby, jak používají své iPady, od doby, kdy byl tento produkt poprvé uveden na trh,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech.

„Nyní se iPady používají prakticky všude – včetně kuchyní nebo když se lidé dívají na film v posteli – a protože se příslušenství Logitech určené pro tablety průběžně vyvíjelo, aby drželo krok s proměnami potřeb uživatelů, přichází nyní model Logitech AnyAngle.“

Pouzdro Logitech AnyAngle se od jiných odlišuje konstrukcí stojánku – má integrovaný skrytý pant, jenž iPad podepře v jakémkoli úhlu v rozmezí 50 stupňů a pevně jej v daném úhlu udrží, aniž by tablet padal nebo sklouzával.

1

K zadní straně iPadu stojánek přidržují magnety a pomáhají uchovat nastavený úhel rozevření stojánku i během přemístění zařízení, takže jej může vzít a přenést jinam, a přitom daný úhel zůstane zachován.

Pouzdro má pogumovaný rámeček, jenž pomáhá chránit iPad před náhodnými nárazy a upuštěním. Magnety skryté v přední části zajišťují pevné uzavření pouzdra a chrání displej iPadu před poškrábáním a rozbitím. Zadní část pouzdra je průhledná, takže ponechává vyznít design iPadu a přitom jej chrání před škrábanci.

Logitech AnyAngle je k dispozici v celé řadě barevných kombinací. Očekává se, že bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání od listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč.

Zdroj: LogitechTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře