Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyLogická hra Evo Explores udělá radost všem fanouškům Monument Valley

Logická hra Evo Explores udělá radost všem fanouškům Monument Valley

Monument Valley byl obrovský mobilní hit, který před několika měsíci obletěl celý svět. Jednalo se o logickou hru založenou na optických iluzích. Od té doby jsme se dočkali několika levelů navíc, ale nic co by zabralo více jak dvě hodiny.

To se před několika dny změnilo na platformě Windows Phone, kde vyšla výborná hra Evo Explores. A tento titul se nyní dostává také na Android.

Evo Explores je na Escherových optických klamech založená logická hra, v níž musíte dostat malého robota z místa A na místo B. Přitom manipulujete s různými táhly a snažíte se tvořit další optické klamy, které můžete použít k tomu, abyste se dostali dále. Pokud jste hráli Monument Valley, určitě moc dobře víte, o čem tu mluvím. Pokud ne, tak to rychle napravte, neboť Monument Valley je jednou z nejlepších mobilních her vůbec.

I po grafické stránce se Evo Explores hodně podobá Monument Valley, i když celkové vzezření hry není na takové úrovni. To je ale pouze můj subjektivní pocit.

Pokud byste si Evo Explore chtěli zahrát, budete potřebovat mobil s Androidem nebo WP a k tomu pár desítek korun na koupi hry.

[appbox googleplay com.stampedegames.evoexplores]

[appbox windowsstore appid 9nblggh6ch07]

evo-explores1

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře