Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLockdown Pro vám umožní chránit aplikace heslem, nebo je v mobilu zneviditelnit

Lockdown Pro vám umožní chránit aplikace heslem, nebo je v mobilu zneviditelnit

Máte doma děti, nebo nenechavého partnera/partnerku a v mobilu aplikace, které by jim neměly přijít do ruky? Potom si stáhněte Lockdown Pro a chraňte tyto aplikace heslem, nebo je ve svém mobilu pro cizí oči rovnou zneviditelněte. 

Co se týče ochrany soukromí a vůbec bezpečnosti, nabízí aplikace Lockdown Pro opravdu hromadu různých možností. Takže jenom v rychlosti.

Uživatelské prostředí v Material Designu vás dovede k možnostem jako je vytvoření tajné, či uzamčené galerie, kam si schováte fotografie, které by se vám v telefonu neměly jen tak válet. V aplikaci dále můžete zakázat instalaci aplikací, nebo naopak odinstalovat ty nainstalované (všichni známe nenechavé děti). Taktéž lze používat uzamykání a odemykání při připojení ke konkrétní WiFi, po propojení s chytrými hodinkami a s dalšími zařízeními.

Všechny tyto funkce samozřejmě budete vyvolávat svými vlastními hesly, která mohou mít klasickou podobu, nebo se skládat z gest a hlasových příkazů.

Aplikace Lockdown Pro je k dispozici pro Android. Základní verzi si můžete stáhnout zdarma, za dodatečné funkce se připlatíte v řádech desítek korun.

[appbox googleplay appplus.mobi.lockdownpro]

Lockdown Pro-1

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře