Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyLG Wine Smart: "Véčko" od LG bude dostupné i na evropském trhu

LG Wine Smart: „Véčko“ od LG bude dostupné i na evropském trhu

LG před několika dny představila „véčko“ LG Gentle. To mělo být určeno pouze pro Asijský trh, jenže nyní došlo k oznámení, že se dostane i k nám do Evropy a to pod názvem LG Wine Smart. Na co se můžeme těšit? 

LG Wine Smart pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 taktovaný na 1,1 GHz. Dále se můžeme těšit na 1 GB RAM a 4 GB vnitřní paměti. O zobrazování informací se postará 3,2-palcový displej s rozlišením 320 x 420 pixelů, který bude na druhé straně zařízení doplněný klasickými hardwarovými tlačítky a numerickou klávesnicí. Fotografie pořídíme 3Mpx fotoaparátem a videohovory nasnímáme předním VGA fotoaparátem. Baterie LG Wine Smart má kapacitu 1700 mAh, což je vzhledem k velikosti displeje naprosto odpovídající.

Společnost LG pro své véčko vybrala operační systém Android ve verzi 5.1.1 Lollipop. A překvapivé je, že ho osadila i LTE konektivitou.

V Jižní Korei se toto zařízení prodává za 170 dolarů (cca 4200 korun). Cenu pro evropský trh zatím známá není.

Poslední zpráva se týká dostupnosti tohoto telefonu – dočkají se ho ve Velké Británii, Francii, Španělsku, Itálii. Polsku, Kazachstánu a mimo Evropu potom ještě v Japonsku.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/LG Wine Smart/“/]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře