Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyLG Optimus G2 nabídne Full HD displej, čtyřjádro a Android 5.0 Key...

LG Optimus G2 nabídne Full HD displej, čtyřjádro a Android 5.0 Key Lime Pie

Jeden z korejských serverů, který čas od času ?leakne? informace či fotografie o připravovaných mobilních zařízení asijských výrobců, napsal, že LG vyvíjí nástupce Optimusu G. Nový model se má pochlubit špičkovými specifikacemi a být uveden současně s Galaxy S IV.

Oba telefony se dle spekulací objeví na trhu přibližně za šest měsíců. LG Optimus G2 zaujme pětipalcovým Full HD displejem s rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Hustota obrazovky dosahuje 440 ppi (bodů na palec). Uvnitř pokmitá SoC jednotka Snapdragon Prime s kvartetem fyzických jader a frekvencí 2,0 GHz. Chybět nebude ani LTE modul třetí generace.

Operačním systémem snad již bude Android 5.0 Key Lime Pie. Zadní vestavěná kamera pravděpodobně nabídne rozlišení vyšší, než kterým disponuje Optimus G, čili třináct megapixelů. O velikosti uživatelské paměti se zpráva nezmiňuje.

LG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře