Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyLG na konkurenci ztrácí, smartphone G2 dostane Android KitKat až na konci...

LG na konkurenci ztrácí, smartphone G2 dostane Android KitKat až na konci března

Kanadské zastoupení společnosti LG se vyjádřilo ke spekulacím, které se týkají vrcholného modelu G2 a dostupnosti nové verze systému Android s názvem KitKat. Smartphone s netradičně umístěným ovládáním na zadní straně by měl update obdržet na konci prvního čtvrtletí roku 2014.

O dostupnosti Androidu 4.4 pro svá zařízení informovali v poslední době i další velcí výrobci.

Například Samsung přislíbil update pro své modely na konec ledna. A v lednu by se nového softwaru měly dočkat i smartphony HTC One, One mini, One max a Huawei Ascend P6.

Oproti konkurenci LG nabídne aktualizaci pro svůj aktuálně nejlepší model o dva měsíce později. Jste spokojeni se softwarovou podporou jihokorejského výrobce?

LGG2

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Jsem zvědavej, s čím Huawei příjde…těším se na to, protože P6 je zatím jeden z nejlepších telefonů, co jsem měl

  2. A to je přesně ten důvod, proč bych si už od LG telefon nekoupil. Jedině z řady Nexus, kde se o software stará Google. Osobně bych si tipnul, že z konce prvního čtvrtletí bude reálně konec druhého. S „vlajkovou lodí“ od LG už jsem se takhle jednou spálil a nikdy více. Přitom je to škoda, protože LG má povedený HW.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře