Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyLG má problém. Supertelefon G2 se špatně prodává

LG má problém. Supertelefon G2 se špatně prodává

O prodejích svého špičkového smartphonu jihokorejský výrobce zatím zarytě mlčí. Podle posledních informací deníku AsiaToday má ale velký problém. Na domovském trhu v Jižní Koreji prodal za první čtyři měsíce údajně pouze 600 tisíc kusů modelu G2.

Má špičkové parametry, netradičně umístěná ovládací tlačítka a agresivně nastavenou cenu. Přesto o něj spotřebitelé nejeví dostatečný zájem.

V Jižní Koreji se dosud prodalo něco kolem 600 000 kusů supersmartphonu G2. A úplně růžově to nevypadá ani co se týče celosvětových prodejů.

LG prodalo prý i přes rozsáhlou reklamní kampaň za čtyři měsíce jen 2,3 milionu kusů své vlajkové lodi, a má tedy nad čím přemýšlet.

Prodejní čísla by se měla stabilizovat a výrazně zlepšit v příštích týdnech. Před námi jsou totiž Vánoce, pro obchodníky a výrobce nejdůležitější období v roce.

G2

 

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře