Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLG končí s výrobou tabletů. Zaměří se na chytré telefony s Androidem

LG končí s výrobou tabletů. Zaměří se na chytré telefony s Androidem

Korejskému výrobci spotřební elektroniky, LG Electronics, se poslední rok na poli smartphonů a tabletů příliš nedaří. Hospodářské výsledky firmy jsou mizerné, za což může několik faktorů, z velké části pak i nepříliš zajímavá nabídka produktů a především vyloženě katastrofální softwarová podpora.

Vedení asijské společnosti si je vědomo, že musí podniknout něco zásadního, aby LG své postavení mezi ostatními výrobci přístrojů s Androidem zlepšilo. Na počátku týdne jsme se tak z úst mluvčího firmy Ken Honga dočkali oznámení, v němž bylo uvedeno: ?Rozhodli jsme se pozastavit vývoj všech nových tabletů s cílem zaměřit se na chytré telefony.?

LG má ve svém portfoliu pouze dva tablety ? Optimus Pad (G-Slate) a Optimus Pad LTE, o které mezi uživateli není zájem. Nejde tedy o příliš překvapivou informaci.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře