LG je nejvíce rostoucí společností specializující se na Android zařízení


LG je nejvíce rostoucí společností specializující se na Android zařízení

Nové průzkumy ukazují, že podíl smartphonů s operačním systémem Android na trhu v USA stále roste. Po vypuštění Apple iPhonu 5S a 5C loni v září sice čísla zakolísala, nicméně stále oblíbenější Android se vrací do sedla.

Mezi nespočetným množstvím výrobců specializujících se na zeleného robotka roste jeden nejrychleji. Američané si oblíbili společnost LG a na číslech je to znát. Firma je nyní hned druhá za svým korejským kolegou Samsungem a hodlá si tuto pozici udržet.

Narozdíl od minulých let, kdy LG spoléhalo na modely nižších či středních tříd, výrazně přispěl k prodejům především high-end model LG G2. Podle průzkumu Kantar Worldpanel Comtech překonal ve spokojenosti amerických zákazníků LG G2 i smartphony iPhone 5S nebo Samsung Galaxy Note 3, a to konkrétně se skóre 9,2 bodů z 10. Iphone 5S obdržel hodnocení 9,1 bodu a phablet od Samsungu 9 bodů. Že chce LG stále stoupat vzhůru dosvědčuje i plánovaná nová vlajková loď, která zaútočí na nejlepší smartphony tohoto roku.

LG-G3 (1)

Zdroj: Phonearena

The following two tabs change content below.
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.