Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyLG G4 začne příští týden dostávat update na Android 6.0 Marshmallow

LG G4 začne příští týden dostávat update na Android 6.0 Marshmallow

O tom, že LG připravuje Android 6.0 pro svou současnou vlajkovou loď, model G4, jsme vás už několikrát informovali. Nyní se tento výrobce opět ozval, když uvedl, že s distribucí aktualizace začne už v průběhu příštího týdne. Prvním trhem, kde se Marshmallow objeví, bude Polsko.

LG sebou pořádně hodilo a přišlo se zprávou, že aktualizace pro špičkový telefon G4 na Android 6.0 je již hotová. K uživatelům by se měla začít dostávat příští týden. První na řadě je prý Polsko, později se update rozšíří i do dalších regionů.

Android 6.0 přináší změny hlavně „pod kapotou“. Systém Googlu se v nové verzi dočkal kompletní přestavby správy oprávnění, vylepšení bezpečnosti, výkonu, či usnadnění přístupu k hlasovému vyhledávání. Marsmallow potěší také tím, že šetří energií. Režim Doze dokáže rozpoznat, pokud je telefon odložen třeba někam na stůl a delší dobu v nečinnosti. V tuto chvíli ho přivede do režimu spánku, při kterém vypne veškeré synchronizační procesy, zabrání aplikacím v probouzení procesoru nebo obrazovky a také přeruší síťový provoz.

lg-g4-marshmallow-update

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře