Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyLG G4 nedostane Android 5.1.1 Lollipop, asi se rovnou přehoupne na Android...

LG G4 nedostane Android 5.1.1 Lollipop, asi se rovnou přehoupne na Android M

Před týdnem jsme se dozvěděli, že chytrý telefon LG G3 přeskočí Android 5.1.1 Lollipop a dočká se rovnou zásadnějšího updatu na Android M. Nyní server gsmarena.com s odkazem na řecké zastoupení výrobce a britské O2 tvrdí, že stejně na tom bude i aktuální top model G4.

Přeskakování verzí Androidu není pro LG žádná novinka. U několika smartphonů tohoto výrobce jsme v minulosti byli svědky toho, že dostaly aktualizaci až na zcela nový operační systém. Výrobce tak pravděpodobně i v případě G3 a G4 přeskočí menší updaty a majitelům těchto špičkových telefonů nabídne až Android M.

Kdy se tak stane, je ale zatím nejasné, protože finální verzi svého nového operačního systému má Google představit až někdy na podzim. K majitelům telefonů LG se zásadní update proto dostane zřejmě až počátkem příštího roku.

02-lg-g4-no-lollipop-5-1-1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře