Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyLG G Flex: První fotografie smartphonu s šestipalcovým prohnutým displejem

LG G Flex: První fotografie smartphonu s šestipalcovým prohnutým displejem

Server The Engadget zveřejnil první fotografie reálného telefonu LG, který se bude prodávat pod komerčním názvem G Flex. Nový model se liší od ostatních smartphonů s Androidem výrazně zakřiveným displejem. Jeho prodej by měl být zahájen ještě v průběhu listopadu.

O smartphonu od LG s prohnutou dotykovou obrazovkou už se hovoří dlouho. Nyní se objevily tři oficiální obrázky dosud utajované novinky.

Na rozdíl od konkurenčního modelu Galaxy Round, který má tělo včetně displeje prohnuté směrem dovnitř vertikálně, je novinka G Flex zakřivená od shora dolů, podobně jako už dříve Nexus S. I když ten neměl prohnutý displej, ale pouze sklíčko, které ho kryje.

Nové LG patrně nabídne velmi dobrou výbavu, ve které by neměl chybět čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM. Zatím ale nebylo nic oficiálně potvrzeno.

S jistotou víme pouze to, že použitý dotykový displej bude mít úhlopříčku šest palců.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/gflex/“/]

Zdroj: Engadget

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Na tom jistě půjde suprově psát, když telefon položím na stůl 😀 Stejné jako u S4 Round.

    Na druhou stranu, když telefon budeme držet v ruce/rukách, bude to mnohem pohodlnější psaní, než u plochých telefonů a podle mého i S4 Round 🙂

  2. Nekde by se mely zverejnovat jmena lidi/pitomcu, co si podobnou vinu koupi, aby se vedelo ….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře