Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyLG chystá konkurenta pro Galaxy Note 4, zvetšený top model G3 se...

LG chystá konkurenta pro Galaxy Note 4, zvetšený top model G3 se stylusem

Zatím neoznámený phablet bude mít za úkol konkurovat přerostlým přístrojům konkurenčních výrobců, zejména pak populárním tabletomobilům řady Note od jihokorejského Samsungu.

Již název LG G3 Stylus napovídá, že kromě prstů jej uživatelé budou moct ovládat také dotykovým perem. To se patrně bude zasouvat přímo do těla nového křížence smartphonu a tabletu.

O novince společnosti LG v tuto chvíli nevíme vůbec nic. Co se týče velikosti displeje, tak se hovoří až o 5,9palcovém panelu s QHD rozlišením. Ve hře je údajně také nasazení čtyřjádrového Snapdragonu 805 (současný top model LG G3 používá Snapdragon 801). Dosud ale nebylo nic oficiálně potvrzeno.

Na bližší informace o LG G3 Stylus si tedy ještě musíme počkat, ale nemuselo by to dlouho trvat. Samsung představí svůj nový phablet Galaxy Note 4 na začátku září. Dá se očekávat, že v témže období své novinky představí i další výrobce a to včetně LG.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře