Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyLevný smartphone Sony Xperia miro již lze předobjednat

Levný smartphone Sony Xperia miro již lze předobjednat

Od včerejšího dne je možné ve Velké Británii u prodejce Clove předobjednat nový smartphone z dílen Sony. Xperia miro patří k levnějším modelům s Androidem, které lze zakoupit. K jeho hlavním poznávacím znakům patří 3,5palcový displej s rozlišením 480 × 320 pixelů či pětimegapixelový fotoaparát.

Doporučená koncová cena je na Ostrovech stanovena na 126 liber. O pohon nové Xperie se stará jednojádrový procesor Qualcomm MSM7225A s frekvencí 800 MHz. Telefon pak dostal i nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Pod skořápkou je dále umístěna 1500mAh baterie a nechybí ani slot pro paměťové karty formátu microSD (až do kapacity 32 GB). Interní paměť má kapacitu 4 GB. Uživatelsky ale budou dostupné pouze 2 GB.

Na zádech telefonu najdeme také pětimegapixelový snímač s automatickým ostřením a LED diodou, který zvládne pořizovat video v HD kvalitě při 30 snímcích za sekundu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře