Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyLevný smartphone LG Optimus L4 II s Androidem Jelly Bean přijde na...

Levný smartphone LG Optimus L4 II s Androidem Jelly Bean přijde na 129 euro

Společnost LG představila levný chytrý telefon s Androidem. Optimus L4 II má zaujmout především nenáročné uživatele, kteří hledí na každou korunu. Smartphone se začne prodávat nejdříve v Rusku a na Ukrajině, kde je doporučená cena stanovena na 129 euro.

Optimus L4 II je menší telefon s 3,8″ IPS displejem s rozlišením 320 × 480 pixelů a jednojádrovým 1GHz procesorem od firmy Mediatek.

Přítomno je také 512 megabajtů paměti RAM.

Jak sami vidíte, výbava je hodně skromná, což dále potvrzuje jen čtyřgigabajtové interní úložiště (naštěstí ho lze rozšířit přes microSD slot).

Na zadní straně telefonu najdeme fotoaparát s rozlišením tři megapixely, který doplnila jedna LED, aby snímky za špatného světla za něco stály.

Telefon napájí baterie v kapacitě 1700 mAh. Systémem bude Android 4.1 Jelly Bean. Optimus L4 II (E440) má rozměry 112,5 × 64,7 × 11,9 mm.

LGZdroj: unwiredview

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře