Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLetošním cenám EISA kraluje Huawei. P30 Pro je smartphone roku

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. P30 Pro je smartphone roku

Huawei P30 Pro obdržel od asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) cenu za Nejlepší smartphone pro rok 2019 – 2020. EISA sdružuje 61 odborných médií z 29 zemí světa a oceňování těch nejlepších produktů ze sektoru spotřební elektroniky se věnuje již 35 let.

Nejnovější vlajková loď od Huawei získala tuto prestižní cenu díky své sestavě čtyř kamer, možnosti zachytit skvělé snímky i při zhoršených světelných podmínkách, a především pro svůj ultraširoký objektiv a periskopický pětinásobný teleobjektiv. Odborná porota u smartphonu ocenila také vynikající displej, rychlou čtečkou otisku prstu a velkou kapacitou baterie. Jedná se již o sedmý rok v řadě, kdy se Huawei může pyšnit tímto oceněním.

Huawei P30 Pro je aktuálním top modelem v nabídce čínského výrobce. Už příští měsíc jej ale na této pozici vystřídá nový Mate 30 Pro, který posune kvalitu fotografií a videa zase o laťku výš a  stane se nejlepším fotomobilem na planetě.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře