Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyLéto a dovolenou s Vodafonem si užijete při koupání na Lipně i...

Léto a dovolenou s Vodafonem si užijete při koupání na Lipně i na Jadranu

Vodafone před začátkem letní sezóny pokrývá datovou sítí LTE už 97 % české populace a 86 % území, včetně malebných koutů, které lákají k dovoleným a výletům. Ať se rozhodnete pro objevování odlehlých krás České republiky nebo pro výlet za mořem či velehorami, rychlý mobilní internet si užijte nejen doma, ale díky ještě dostupnějšímu roamingu i v zahraničí.

Díky rychlému budování sítí 4. generace a zlepšování nabídky datového roamingu se uživatelé na dovolené ani na výletech nemusejí omezovat v používání chytrého telefonu a plánovat cesty podle dostupnosti WiFi kvůli obavám z vysokých částek za datový roaming. Dostatek dat na navigaci, sdílení obrázků z dovolené a prohlížení webu nabízí Vodafone za pevný nízký poplatek i v zahraničí.

„V letních měsících chceme našim zákazníkům komunikaci maximálně zpříjemnit, a proto jsme pro ně připravili několik výhodných roamingových balíčků, se kterými mohou volat a posílat textové zprávy po Evropě za stejných podmínek jako v tuzemsku. Internetové připojení si naši zákazníci užijí nejen v zahraničí, ale i doma při sběru borůvek, protože máme nejlepší pokrytí venkova,“ uvádí Petr Dvořák, viceprezident pro koncové zákazníky ve Vodafonu.

vodafone_mapa

Na dovolené se nejvíce hodí nová služba Roaming na 7 dní, která umožňuje telefonovat a posílat SMS podle stejných podmínek, jako v domácím prostředí za jednorázový poplatek 300 korun. Na každý den pak mají zákazníci této služby k dispozici také 100 MB mobilních dat. Při jednodenním výletu za hranice mohou členové rodiny Vodafone sdílet svoje fotografie na Facebook či Instagram přímo z Vídně nebo Drážďan se službou Roaming na den za 69 korun.

 

Výhody nejrychlejšího mobilního internetu mohou naplno využívat majitelé chytrých telefonů a tabletů s podporou LTE. Stačí si vybrat libovolný datový tarif a pořídit si LTE SIM kartu, kterou lze získat zdarma na všech prodejnách Vodafonu výměnou za původní. Dostupnost a sílu signálu v konkrétní lokalitě je pak možné předem ověřit v interaktivní mapě pokrytí na webových stránkách Vodafonu vodafone.cz/mapa-pokryti.

Vybrané kempy v České republice pokryté sítí LTE:

Jihočeský kraj

Vodácký kemp Na Pískárně na řece Vltava
Kemp Koruna pro vodáky na řece Vltava
Kemp a vodácké tábořiště Podskalí na řece Otavě

Jihomoravský kraj

Kemp Merkur Pasohlávky na břehu Novomlýnské nádrže
Tábořiště Mušov na břehu horní (Mušovské) novomlýnské nádrže
Kemp Pálava na břehu spodní novomlýnské nádrže

Karlovarský kraj

Kemp a tábořiště Vojkovice na řece Ohře
Kemp Varry

Královéhradecký kraj

Autokemp Rozkoš
Kemp Stránský Adršpach

Liberecký kraj

Autokemp Zátiší na řece Jizera
Autokemp Klůček u Máchova jezera

Moravskoslezský kraj

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm
Kemp pod kaštany

Olomoucký kraj

Autokemp Krásné
Autokemp Přehrada Mostkovice

Pardubický kraj

Autocamping Pod Černým lesem Žamberk
Autokemp Seč Pláž

Plzeňský kraj

Autokemp a vodácké tábořiště Sušice na řece Otava
Autokempink Nové Městečko

Středočeský kraj

Tábořiště U Hrocha na řece Sázava
Autokemp Mělník

Ústecký kraj

Autokemp Aljaška
Chatový kemp Oáza
Autokemp Kamencové jezero

Kraj Vysočina

Kemp Osada Souhvězdí
Rekreační středisko a kemp Záseka
Kemp Milotičky

Zlínský kraj

Autokemp Luhačovice
Rekreační středisko a kemp Monte Lope

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře