Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyLetiště Praha: Už nemusíte odbíhat k příletovým a odletovým tabulím

Letiště Praha: Už nemusíte odbíhat k příletovým a odletovým tabulím

Stáhněte si oficiální mobilní aplikaci Letiště Václava Havla Praha, díky které budete mít aktuální přehled o všech příletech a odletech na pražské letiště. Mobilní aplikace vám také přinese vždy aktuální informace o možnostech parkování přímo na letišti, typech odbavení a ostatních službách letiště.

Pokud odlétáte přímo z letiště nebo očekáváte přílet někoho z vašich nejbližších, můžete se přihlásit k odběru informací o daném letu ? budete tak ihned informováni o jakékoli změně statusu zvoleného letu prostřednictvím mobilních notifikací.

Naleznete zde také přehled všech obchodů a restaurací, do kterých můžete na letišti zavítat. Můžete si vybrat také z bohaté nabídky VIP služeb nebo si stáhnout aktuální program letištního kina.

Pokud se nacházíte přímo v jednom z terminálů Letiště Václava Havla Praha, připojte se zdarma k síti WiFi (název Free WiFi), stáhněte si tuto aplikaci a nebudete muset odbíhat k příletovým a odletovým tabulím. Všechny informace o vašem letu přijdou přímo za vámi do vašeho telefonu.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Letiste Praha/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře