Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyLenovo vyrobilo kopii iPhonu 6 s Androidem, jmenuje se Sisley

Lenovo vyrobilo kopii iPhonu 6 s Androidem, jmenuje se Sisley

Napodobeniny oblíbených chytrých telefonů jsou hlavně doménou neznámých firmiček, nyní se ale do těchto vod pustila i značka Lenovo. Již brzy nabídne zákazníkům věrnou kopii iPhonu 6, která poběží na operačním systému Android.

Smartphone nikterak nezakrývá, kde se čínští inženýři při jeho návrhu inspirovali. Vypadá podobně jako nejnovější iPhone.

Zatímco design a provedení originálu zdatně kopíruje, uvnitř by mělo být vše jinak. O pracovní tempo mobilu se postará zřejmě procesor od MediaTeku nebo Qualcommu, a součástí pravděpodobně budou i 2 GB RAM.

Co se týče dalších specifikací, tak zatím bylo potvrzeno, že Lenovo vsadí na dvojici fotoaparátů s rozlišením 13 Mpx (zadní) a 8 Mpx (čelní). Konstrukce napodobeniny je údajně tlustá jen 6,9 milimetru, čímž opět kopíruje nový iPhone 6.

Lenovo Sisley bude stylovka určená hlavně pro ženy. Dá se to vyvodit z toho, že mobil bude nabízen i v růžové a hlavně, že nese jméno známé francouzské kosmetické značky.

4 1 2 3Zdroj: Gizmobo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře