Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLenovo pracuje na smartphonu P780 s monstrózní 4000mAh baterií

Lenovo pracuje na smartphonu P780 s monstrózní 4000mAh baterií

Lenovo známe hlavně jako jednoho z největších výrobců přenosných počítačů. Čínská firma se posledních měsících ale snaží prosadit také v segmentu tabletů a smartphonů. Dle zahraničních serverů pracuje momentálně na telefonu střední třídy, který nabídne baterii s nadprůměrnou kapacitou.

Telefon by měl používat akumulátor o velikosti 4000 mAh, což by mělo zajistit výdrž přinejmenším po dobu jednoho pracovního dne, čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589, 1 GB RAM a pětipalcový displej s HD rozlišením.

Dle spekulací nabídne také 8GB interního úložiště a osmimegapixelový fotoaparát. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Designově má nový model vycházet ze staršího telefonu P770.

Zatím je dostupnost potvrzená pouze pro čínský trh. Doufejme ale, že Lenovo svůj nový telefon nabídne i evropským zákazníkům.

Zdroj: AndroidAuthority

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře