Lenovo Phab 2 Pro s technologií Tango jde v Česku do prodeje


Lenovo Phab 2 Pro s technologií Tango jde v Česku do prodeje

Chytrý telefon Lenovo Phab 2 Pro je nyní oficiálně dostupný na českém trhu. Zajímavý je hlavně díky podpoře technologie Tango od Googlu. Cenou spíše odradí.

Lenovo Phab 2 Pro je pořádný kousek, který nejde přehlédnout. Kvůli úhlopříčce displeje 6,4 palce (QHD rozlišení) však bude možná pro mnoho uživatelů až příliš velký. Aby telefon vydržel v provozu celý den, zvolilo Lenovo vyšší kapacitu baterie, 4 050 mAh. Samozřejmostí je podpora rychlého nabíjení.

Volba procesoru padla na Qualcomm a jeho Snapdragon 652. Osazená RAM dosahuje velikosti 4 GB, vnitřní úložiště pak nabízí 64 GB a připraven je i slot pro microSD karty.

Výrobce osadil Phab 2 Pro hned čtyřmi snímači. Dva klasické najdeme tam, kde bychom je čekali – jeden osmimegapixelový vepředu a druhý šestnáctimegapixelový na zádech smartphonu. Pod ním však najdeme ještě dva další. Jeden se stará o prostorové vnímání, druhý má na starost sledování pohybu. Smartphone se dále pyšní také dnes už nepostradatelným snímačem otisků prstů nebo třeba podporou nahrávání zvuku v režimu 5.1 Dolby Audio.

Na českém trhu je Lenovo Phab 2 Pro dostupné ve zlatém a stříbrném provedení za cenu od 12 999 Kč včetně DPH.

Lenovo PHAB 2 Pro_detail

Lenovo PHAB 2 Pro

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.