Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyLegendární střílečka Arma 3 slaví páté narozeniny, dárků se dočkají i fanoušci

Legendární střílečka Arma 3 slaví páté narozeniny, dárků se dočkají i fanoušci

Úspěšná válečná simulace Arma 3 od vývojářů z Bohemia Interactive slaví 5 let od svého vydání. V tomto čase si hra získala srdce mnohých fanoušků realistických válečných titulů a díky více než 70 updatům je dnes oproti verzi 1.0 ještě lepší a přitažlivější. Přidáno bylo rovněž několik skutečně zásadních funkcí, bez kterých by si dnes fanoušci hru nedovedli představit – kupříkladu 3D Scenario Editor.

Oslava se ale neobejde bez dárků, Bohemia Interactive si pro tak pro hráče a fanoušky k pátému výročí připravila množství dárků a slev. Patří k nim například:

– slevy 20 až 66 % na Arma 3 a DLC na platformě Steam a Bohemia Store,
– „5 Years of Arma 3” sběratelský balíček dostupný na Bohemia Interactive Store. Set obsahuje unikátní mikinu, laser krystal s 3D maketou vojáka a papírovou mapu Altisu,
– video, které rekapituluje uplynulých pět let a všechny důležité milníky vývoje hry.

Studio Bohemia Interactive rovněž přichází se speciální infografikou, která přehledně v číslech mapuje ty nejzásadnější úspěchy hry.

Vybraná čísla o Arma 3:

  • více než 4 miliony naverbovaných hráčů
  • více než 600 milionů odehraných hodin
  • 79 updatů a rozšíření
  • 10 balíčků DLC obsahu
  • …a další zajímavosti, které naleznete v přiložené infografice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře