Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyLegendární Smrtonosná past se dostala na Android

Legendární Smrtonosná past se dostala na Android

Jack McClane zavítal i na displeje smartphonů a tabletů s Androidem. Upozornil na to server DroidGamers, který informoval o dostupnosti akčního titulu A Good Day to Die Hard, který vyšel jako promo k chystanému stejnojmennému filmu, v němž hraje Bruce Willis.

Hlavním hrdinou hry je syn slavného policajta Jack, který zavítá do Moskvy, kde se ocitne v nepravou chvíli na nepravém místě. Hra podporuje přístroje s displeji s vysokým rozlišením: Grafika je nadprůměrná, snímková frekvence by se měla držet na hodnotě 60 FPS.

Jinak se jedná o klasickou běhačku ? la Temple Run, ve které se budete vyhýbat překážkám, sbírat powerupy, mince a kosit jednoho protivníka za druhým, i když ne v tak zběsilém tempu. Ovládání probíhá pomocí gest na displeji, přesněji pomocí tahu prstem po obrazovce.

Ve hře nechybí ani bullet time (nazvaný jako Adrenaline), který zpomalí všechny ve vašem zorném poli a vy tak můžete snáze zamířit.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Good Day to Die Hard/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře