Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyLegenda Nokia 3310 je zpět, konečně známe českou cenu!

Legenda Nokia 3310 je zpět, konečně známe českou cenu!

Kromě oznámení dostupnosti telefonů Nokia 3, 5 a 6 jsme se dnes také dozvěděli, kdy na tuzemský trh dorazí hvězda letošního veletrhu MWC – reinkarnovaný model 3310.

Zatímco v případě trojice smartphonů vše prozradila společnost HMD Global, o ceně Nokie 3310 nás informoval operátor O2. Telefon se začne prodávat za doporučenou cenu 1 595 Kč s DPH. Předobjednávky budou zahájeny v polovině května. Samotný prodej pak o měsíc později, tedy v červnu.

Původně se Nokia 3310 měla v Evropě prodávat za 49 eur, tedy něco málo přes 1 300 Kč. Později se však na zahraničních webech objevila informace, že cena tlačítkového mobilu o něco málo stoupne. To se tedy nyní potvrdilo. Za zdražením nástupce legendy má stát enormní zájem ze strany uživatelů.

Zájem o novinku můžete vyjádřit i vy a to na webu O2, kde stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář. Jakmile bude možné telefon objednat, operátor vám dá vědět.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře