Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyLáska na celý život? iPhone! Japonské fanoušky od čekání před kamenným obchodem...

Láska na celý život? iPhone! Japonské fanoušky od čekání před kamenným obchodem neodradil ani tajfun

V Japonsku je o nové telefony iPhone takový zájem, že několik nejvěrnějších fanoušků nakousnutého jablka čeká už několik dní před obchodem Apple v Tokiu. Od záměru vydržet až do konce je neodradil ani tajfun, který přinesl prudké deště a zaplavil několik měst, a světu tak společně ukázali, jak vypadá skutečná láska ke spotřebnímu zařízení.

Ve chvíli, kdy prudké deště zaplavily ulici, kde kempující v pláštěnkách posedávali, se naštěstí otevřeli dveře kamenného obchodu Apple. Jeho zaměstnanci je pozvali dál, aby se mohli v teple osušit, a nabídli jim také pití.

No nové telefony, které Apple představil 10. září v Cupertinu, nečekají pouze lidé v zemi vycházejícího slunce, ale posedává se také před kamenným obchodem v americkém New Yorku.

Čekající zájemci si na svůj vysněný telefon ale ještě počkají. Zahájení prodeje je naplánováno na 20. září.

Apple letos neoznámil jen nástupce současného iPhone 5 s přídomkem S, ale také levnější a hůře vybavenou variantu 5C, což je do plastu ve veselých barvičkách převlečený starší model iPhone 5.

1Zdroj: Kotaku

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře