Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyKupte si grafiku GeForce a získejte zdarma hru Middle-earth: Shadow of War

Kupte si grafiku GeForce a získejte zdarma hru Middle-earth: Shadow of War

Společnost nVidia dnes oznámila uvedení balíčku „Forge Your Army“. Po omezenou dobu hráči mají možnost získat hru Middle-earth: Shadow of War zdarma při koupi počítačových sestav, notebooků nebo grafických karet s modely GeForce GTX 1080 Ti nebo GeForce GTX 1080. Nabídka je platná do 16. října, nebo do vyprodání zásob.

Middle-earth: Shadow of War je pokračováním kritikou oceňovaného Shadow of Mordor, vítěze více než 50 video herních ocenění včetně „Hra roku“ na Game Developers Choice Awards 2015.

V novém titulu se znovu objeví Talion a Celebrimbor, kteří se budou muset dostat za nepřátelské linie a vybudovat armádu, aby dokázali obrátit celý Mordor proti Temnému pánu Sauronovi.

„GeForce GTX 1060 Middle-Earth: Shadow of War’s rozeběhne v rozlišení Full HD (1 920 × 1 080 px) při 60 snímcích za sekundu s nastavením parametrů na Hig”.  Pokud si ovšem fanoušci budou chtít vychutnat hru ve vyšším rozlišení a při nastavení Ultra, musí se poohlédnout po GeForce GTX 1080 a 1080 Ti,“ uvádí v tiskové zprávě nVidia.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře