Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyKuner Kuke: Ochrana, prostor pro data i víc energie pro iPhone v...

Kuner Kuke: Ochrana, prostor pro data i víc energie pro iPhone v jediném pouzdře

Pouzdro Kuner Kuke řeší hned tři věci – mechanickou ochranu iPhonu, dostatek energie na celý den a zároveň extra porci prostoru navíc. Obsahuje totiž nejen vestavěný akumulátor s kapacitou 2 400 mAh, ale také přídavné úložiště s kapacitou 16 GB či 64 GB. Na trh se kryt dostává v první fázi v bílo-černém provedení.

Propojení pouzdra Kuke s telefonem je zajištěno prostřednictvím systémového lightning konektoru, který je součástí spodní části krytu. Telefon se do něj vkládá vsunutím horní částí a po dokončené instalace chrání pouzdro svým měkkým pryžovým materiálem nejen zadní stěnu telefonu, ale i jeho boky.

Stav nabití akumulátoru v pouzdře ukazuje čtveřice světelných indikátorů na zadní straně, kterou doplňuje ještě manuální tlačítko. Jeho stisknutím se celé pouzdro zapne (spustíte dobíjení telefonu) či vypne.

33

Po bezplatném nainstalování aplikace Kuke mohou uživatelé využívat také vnitřního úložiště pouzdra v kapacitě 16 GB nebo 64 GB. Přehledné grafické prostředí kromě všech nezbytných funkcí poskytuje i základní informace o telefonu, jako je využití datového prostoru, aktuální kapacitu baterie či využití operační paměti.

Kryt je zajímavý rovněž svými rozměry. Je tenčí než obdobná řešení od značky Mophie či originální Apple Battery Case. Tlustý je pouze 11 milimetrů.

Doporučená koncová cena pouzdra Kuke s kapacitou 16 GB je 2 490 Kč, s kapacitou 64 GB potom 3 490 Kč.

Parametry:

– Kompatibilita iPhone 6/6s, 6 Plus/6s Plus
– Kapacita 16 GB, 64 GB
– Kapacita akumulátoru 2 400 mAh
– Konektor pro dobíjení Lightning

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Pěkně to chci pro svuj iPhone jen az budou i jine barvy mam zlato bílí iPhone a zajímavé těším se na nějakou recenzi..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře