Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyKultura v kapse. Řekni si o kulturu s novou mobilní aplikací EUNIC...

Kultura v kapse. Řekni si o kulturu s novou mobilní aplikací EUNIC App!

Zahraniční kulturní instituce zemí EU v Praze spouštějí jedinečnou mobilní aplikaci EUNIC App, jež na jednom místě přehledně a zdarma přináší společný program jejich pražských akcí. Aplikace, určená všem příznivcům evropské kultury, cizích jazyků a nových technologií, je dostupná pro Android a iOS.

V českém hlavním městě se každý den konají desítky akcí zaměřených na poznávání cizích kultur či jazyků. Přehledná a interaktivní aplikace EUNIC App napomáhá se v nich orientovat a řeší problém kde a jak najít pro konkrétního kulturního fanouška tu nejvhodnější.

Aplikace šetří čas při procházení mnoha různých webových stránek a facebookových profilů, neboť slučuje agendu kulturních institucí publikovanou na webu a jejich „události“ vytvořené na Facebooku. Poskytuje tak jednoduchý a rychlý přístup k jejich pestrým aktivitám na jednom místě. Nejen zvukomalebná portugalština, obří kinosál Francouzského institutu v Praze nebo über-cool podlaha Goethe-Institutu, jsou tak každému přístupné doslova na dotek.

Po bezplatném stažení EUNIC App a „lajkováním“ facebookového profilu EUNIC App se uživatelé navíc v budoucnosti dostanou k exkluzivním bonusům v podobě soutěží, kvízů či zvýhodněných cen kurzů a vstupenek na kulturní akce.

EUNIC App je zdarma k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay cz.unicorn.eunicapp]

[appbox appstore id906718961]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře