Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyKrasavec! Samsung Galaxy Note8 v olympijské edici

Krasavec! Samsung Galaxy Note8 v olympijské edici

Samsung je jedním z hlavních sponzorů 23. zimních olympijských her, které se konají v jihokorejském Pchjongčchangu, a tak při této příležitosti představil speciální olympijskou edici svého smartphonu Galaxy Note8.

Asijský gigant rozdá celkem 4 000 kusů unikátního bílého Note8. Změn výrobce oproti běžnému modelu přichystal hned několik. Telefon se od běžné verze liší zlatými prvky včetně olympijských kruhů inspirovanými olympijskou pochodní na zadní straně a také speciálně upraveným Androidem. V systému se bude nacházet několik exkluzivních tapet a několik sportovních aplikací, které mají přispět k umocnění zážitku z olympijských her. Speciální je i balení Note8. Špičkový smartphone bude umístěn v krabičkách potažených kůží.

Zatímco před dvěma roky Samsung olympijskou verzi Galaxy S7 edge ve vybraných zemích uvolnil do volného prodeje, v případě Note8 zatím žádné takové informace nemáme. Závěrem ještě dodejme, že Samsung poskytne Note8 i všem paralympionikům, které se olympijského turnaje v Pchjongčchangu zúčastní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře