Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyKorejský rapper PSY nemá rád Apple, aneb ukázka aktualizace GDR3 systému Windows...

Korejský rapper PSY nemá rád Apple, aneb ukázka aktualizace GDR3 systému Windows Phone 8

Jeden uživatel s maskou obtloustlé korejské hvězdy nahrál na server YouTube video, které ukazuje chystanou aktualizaci operačního systému Windows Phone 8 s označením GDR3, která by měla podle dosavadních informací být dostupná ještě do konce roku.

Video ukazuje vylepšený multitasking, zámek automatického natáčení zobrazení nebo notifikace na vypnutém displeji. Kromě toho se také ještě dozvíme, že Apple nestojí za nic. 

Mladík zakoupil telefon přes inzertní server Craigslist, netušil však, že se mu namísto běžné verze dostane do rukou vývojářský vzorek operátora AT&T, na kterém bude předinstalovaný chystaný update GDR3.

Tato aktualizace, kterou dostanou všechny současné telefony se systémem Windows Phone 8, umožní výrobcům použít také displeje s Full HD rozlišením a čtyřjádrové procesory. První vlaštovkou bude šestipalocový obr Nokia Lumia 1520 (Bandit).

Zásadní změnu mobilních Windows přinese ale až verze Blue (hovoří se např. o centru notifikací). Dočkáme se jí však až v příštím roce.

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Wpextra.cz vás teda chlapci pěkně válcuje. Tuhle „novinku“ už tam mají vystavenou dobrý 3 dny. Navíc stále vám nefunguje aby se aktuální slevy dali rozkliknout a zobrazilo se jich víc než posledních 5, o což jsem vám psal ná náměty před dobrým půl rokem. Ale třeba na to taky příjde ta správná chvíle. Člověk pomalu přemýšlí, proč vás vůbec podporovat návštěvou a zobrazenou reklamou.

    • Ahoj, dobrý den,

      u webu zaměřeného výhradně na systém WP je logické, že informuje takřka o všem a patrně, jak píšete, jen s mírným zpožděním. Náš záběr je „o něco“ širší. Na ty slevy se ještě jednou podíváme. Díky za připomenutí. S pozdravem.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře