Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyKonzole Switch jde na dračku, Nintendo zdvonásobí výrobu

Konzole Switch jde na dračku, Nintendo zdvonásobí výrobu

Zájem zákazníků o novou herní konzoli Switch je obrovský. Japonský herní gigant kvůli tomu dokonce výrazně navýší výrobní kapacity. Upozornil na to server Engadget.

Začátkem března se se oficiálně začala prodávat konzole Switch. Zástupci firmy Nintendo zatím neprozradili, jak velký mají zákazníci o novinku zájem. Podle informací listu The Wall Street Journal však Switch u jednotlivých prodejců však trhá prodejní rekordy a tak dojde ke zdvojnásobení produkce. V průběhu fiskálního roku 2017 by tak mělo dojít k výrobě 16 milionů kusů herní konzole.

Switch je konzole dodávaná se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí. Ve chvíli, kdy zařízení vytáhnete z dodávané dokovací stanice, máte přenosný herní systém s vlastní obrazovkou. Nintendo Switch tak odbourá nutnost pořizování dvou zařízení, na doma i na cesty bude stačí jen jedno.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře