Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyKonzole Switch jde na dračku, Nintendo hlásí 4,7 milionu prodaných kusů

Konzole Switch jde na dračku, Nintendo hlásí 4,7 milionu prodaných kusů

Zájem zákazníků o herní konzoli Switch, která je v prodeji již téměř pět měsíců, je obrovský. Svědčí o tom aktuální zprávy, podle kterých si systém zakoupilo již více než 4,7 milionu lidí.

Výbornému vstupu konzole do prodeje pomohl zejména špičkový startovní titul The Legend of Zelda: Breath of the Wild, který si spolu se Switchem koupilo 89 procent uživatelů. Od března se nabídka titulů samozřejmě rozrostla o další kvalitní hry – namátkou jmenujme Mario Kart 8 Deluxe či pohybovou bojovku ARMS.

Switch je konzole dodávaná se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí. Ve chvíli, kdy zařízení vytáhnete z dodávané dokovací stanice, máte přenosný herní systém s vlastní obrazovkou. Nintendo Switch tak odbouralo nutnost pořizování dvou přístrojů, nyní vám na doma i na cesty stačí jen jedno.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře