Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyKonec nadějí: Huawei Ascend P6S osmijádrový procesor mít nebude

Konec nadějí: Huawei Ascend P6S osmijádrový procesor mít nebude

Zvěsti o tom, že Huawei uvede vylepšenou verzi svého smartphonu Ascend P6, se potvrdily. Předsériový vzorek chystaného modelu se nyní objevil na veletrhu SIGGRAPH ASIA 2013, kde byly zveřejněny i jeho specifikace. Slibovaný osmijádrový procesor mezi nimi ale nenajdete.

Zástupci společnosti Huawei, která před nedávnem oslavila 10 let svého úspěšného působení na českém trhu, návštěvníkům veletrhu tvrdili, že hardware telefonu si poradí s těmi nejnáročnějšími hrami.

Aby své tvrzení doložili, připojili smartphone k externímu monitoru, na kterém byl v benchmarcích a technologických demech demonstrován výkon procesoru se čtyřmi jádry architektury Cortex-A9 a GPU Mali-450.

Obě jednotky jsou nedílnou součástí nové čipové sady Kirin 910.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ AscendP6S/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. No, počkáme si s čím Huawei přijde. Někde psali, že by měl být vybaven takto: se dvěma jádry 1,8 GHz Cortex-A15 a dvěma jádry 1,2GHz Cortex-A7 s grafikou Mali T-658. Každopádně, Huawei nyní vytahuje jednu zajímavou „hračku“ za druhou a tak by to mohlo být velice dobré. Navíc stávají P6 je velmi solidní zařízení.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře