Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyKonec drátů a cvakání na pracovních stolech. Yenkee přináší set klávesnice a...

Konec drátů a cvakání na pracovních stolech. Yenkee přináší set klávesnice a myši Tendency

Společnost Yenkee v České republice představila levný set pro použití v kanceláři. Tendency se sestává z bezdrátové klávesnice a myši, které komunikují s počítačem skrze jediný USB konektor. Díky bezdrátovému přijímači signálu (2,4 GHz) je přenos zajištěn až do vzdálenosti 10 metrů. Navíc v balení naleznete redukci na USB-C, díky níž je možné set připojit k moderním notebookům.

Klávesnice setu Tendency je vyvedena v plné velikosti a nabízí tak multimediální klávesy a numerický blok. Výrobce zdůrazňuje ergonomický a elegantní tvar a klávesy usazené na nůžkových spínačích, které mají být velmi tiché.

Druhým produktem v setu je bezdrátová myš. Vhodná je pro leváky i praváky, a její citlivost lze nastavit až na 1 600 dpi. Mezi její přednosti patří opět tiché spínače stejně jako to, že nemá cvakající skrolovací kolečko.

Doporučená cena setu Yenkee Tendency je stanovena na 899 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře