Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNa konci října se začne prodávat počítačová skříň Cooler Master MasterCase H500P

Na konci října se začne prodávat počítačová skříň Cooler Master MasterCase H500P

Do prodeje míří nový produkt výrobce Cooler Master. Jedná se o novou počítačovou skříň s označením MasterCase H500P, průhlednou bočnicí a podporou vodního chlazení.

Podle CM byl futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech inspirován bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Do skříně lze umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení. Celkový dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu.

Dále MasterCase H500P nabídne přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů. Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel mají zaručit jasný pohled na komponenty.

Dva PCI sloty na zadní straně skříně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře