Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyKomiksový Wolf Among Us je dočasně zadarmo. Stahujte!

Komiksový Wolf Among Us je dočasně zadarmo. Stahujte!

Herní obchod Epic Games Store rozdává hry a vy si tak můžete bezplatně stáhnout první díl komiksového Wolf Among Us. Pouhými několika kliknutími myší tak můžete doplnit svoji herní knihovnu o zajímavý kousek a přitom ušetřit několik stovek.

Wolf Among Us od studia Telltale Games je akční hra postavená na oblíbených komiksových příbězích proslulého Billa Willighana. Příběh se skládá celkem z pěti epizod, které jsou ovlivněny vašimi rozhodnutími v průběhu hry. Hlavním hrdinou je zde Bigby, který jakožto napravený vlkodlak se ujal pozice detektiva a má na starosti vyřešit záhadné vraždy, které se v okolí odlehlé čtvrti New Yorku stali a kde se ukrývají záhadné postavy známé z pohádek a mýtů. Podle mnohých jde o nejlepší hru od Telltale, byť toto studio má v portfoliu i tituly jako Games of Thrones, Future: The Game nebo Walking Dead a Tales from Borderlands.

Wolf Among Us je zdarma až do středy 19. prosince. Stahovat můžete odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře