Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyKlávesnice Fleksy je od nynějška pro všechny napořád zdarma

Klávesnice Fleksy je od nynějška pro všechny napořád zdarma

Od dnešního dne je dříve placená klávesnice zcela zdarma pro všechny uživatele Androidu. Pokud máte telefon s tímto operačním systémem, určitě doporučujeme vyzkoušet.

Klávesnice Fleksy se dočkala nového updatu a s ním přichází i přechod na bezplatný model. Nově jí tedy můžete získat zcela zdarma. Pro uživatelé, kteří si ji dříve zakoupili, je připraven dárek v podobě kreditu ve výši osmi dolarů, který mohou utratit za in-app nákupy.

Fleksy je jednou z nejpoužívanějších a nejlépe hodnocených klávesnic v obchodě Google Play. Na rozdíl od konkurence nepoužívá dnes tolik populární psaní pomocí gest, ale má vlastní metody pro zrychlení psaní.

Predikční schopnosti, které odhadují, co chcete napsat dále, spolu s automatickým opravováním textu očividně mají něco do sebe. Důkazem toho je, že na Fleksy byl vytvořen světový rekord v rychlosti psaní.

160 znaků dlouhou SMSku, která zní: „The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.“ napsal mladík Marcel Fernandes Filho za pouhých sedmnáct sekund (informovali jsme o tom zde).

[appbox googleplay com.syntellia.fleksy.keyboard]

com.syntellia.fleksy.keyboard

 

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře