Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyKlasická trilogie logických her Gobliiins konečně dorazila na Android

Klasická trilogie logických her Gobliiins konečně dorazila na Android

Majitelé telefonů s Androidem pozor! Pokud jste stejně jako my netrpělivě vyhlíželi remake Gobliiins od Sierry, potom nastražte uši! Tahle hra totiž, po několika verzích pro iOS, s konečnou platností doplula také na Android, přičemž se dostavila ve vší parádě – rovnou v kompletní trilogii! 

V jednom balení, nebo lépe řečeno, v jednom stáhnutém balíčku tudíž dostanete Gobliiins 1, Gobliiins 2 a Gobliiins 3. To jsou hned tři důvody k radosti. Čtvrtým je potom skutečnost, že cena Gobliiins Trilogy byla stanovena na necelých 90 korun, což je více než férová suma – zvlášť pokud vezmeme v potaz, že hra prošla kompletní revizí ovládání (k dispozici je klasické ovládání i ovládání optimalizované pro dotykové displeje) a stále nabízí perfektní hratelnost, která pramení ve speciálních dovednostech tří hlavních hrdinů – Oopse, Asgarda a Ignatiuse – a jejich důmyslného kombinování.

Co dodat závěrem? Snad jen že hra nepolevila ze svých standardů co se obtížnosti týče a pro příležitostné hráče by tak mohla být nestravitelná. Na druhou stranu – pokud máte rádi výzvy, nebo jste videoherními pamětníky, není co řešit!

[appbox googleplay com.dotemu.gobliiins]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře