Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyKitKat Launcher+: GEL launcher pro všechny zařízení s Androidem 4.3 Jelly Bean

KitKat Launcher+: GEL launcher pro všechny zařízení s Androidem 4.3 Jelly Bean

Nexus 5 přinesl nový launcher, na němž si jako první všimnete, že vybrané pozadí je opravdu roztažené od dolního okraje displeje k druhému okraji. Displej tak vypadá daleko větší a použitá tapeta vypadá ještě lépe. Mnoho uživatelů také potěšilo, že levá karta domovské plochy je vyhrazena užitečnému Google Now.

Nový launcher je ale oficiálně dostupný pouze pro nový Nexus 5. Majitelé starších Nexusů (Nexusu 4, Nexusu 7 a Nexusu 10) mají smůlu.

Na pomoc jim nyní naštěstí přichází nový KitKat Launcher+, který vše výše popsané přináší a navíc jim nabízí i možnost odstranit vyhledávací box, který stejně mnohdy jen zabírá místo, konfigurovat chování domácího tlačítka, uzpůsobit rozložení ikon v matici na hlavní ploše nebo v nabídce aplikací a mnoho dalšího. Verze Pro pak zpřístupní i funkce zálohování a obnovení.

Drobnou vadou na kráse nového launcheru však  je, že je kompatibilní jen s Androidem ve verzi 4.3 a vyšší.

[appbox googleplay nl.ndsc.kitkatlauncher]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/KitKat Launcher/“/]

Zdroj: Droid-Life

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře