Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyKirk Hammett ztratil iPhone s 250 riffy pro nové album Metallicy

Kirk Hammett ztratil iPhone s 250 riffy pro nové album Metallicy

Nahrávání dalšího alba Metallicy se před nedávnem pořádně zkomplikovalo. Kirk Hammett totiž ztratil iPhone, ve kterém měl uloženy své nápady. Slavný kytarista to uvedl během rozhovoru s lídrem Hatebreed Jameyem Jastou pro jeho The Jasta Show.

„Nahrávám si své riffy do iPhonu, ale přihodila se nešťastná věc, a totiž, že jsem ten iPhone asi tak před půl rokem ztratil. Měl jsem v něm tak dvě stě padesát nápadů. Cítil jsem se mizerně, protože jsem to neměl nikde zazálohováno. Někde jsem ho odložil a…  Dva tři dny jsem byl pořádně zklamaný. Ale pořád věřím, že se někde objeví. A že bych si ty riffy pamatoval? Pamatuju si jich tak možná osm. Ale smířil jsem se s tím a říkám si, že to tak asi mělo být, že se na novou desku asi dostat neměly,“ řekl Hammett.

K vydání nového alba americké legendy dojde pravděpodobně až příští rok, ačkoli samozřejmě stále existuje šance, že se dočkáme ještě letos. Ať už to nakonec dopadne jakkoli, nic to nemění na faktu, že poslední desku kapela představila veřejnosti v roce 2008. Nesla název Death Magnetic. O tři roky později vyšla ve spolupráci s Lou Reedem nahrávka Lulu, která ale byla značně kritizována. Od té doby celosvětový fanclub Metallicy netrpělivě čeká.

hammett_cZdroj: Mashable

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře